Stolar

791201

STOLAR, 11 st, 1900-talets mitt, böjträ, tygklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, ställvis med fanérskador

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar

Budhistorik (5 bud)
6052005
900
6052010
850
6052005
6052004
750
6037569

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.