Soffbord teak

791188

SOFFBORD, 1950/60-tal, teakfanér, höjd ca 55, 125x55 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord teak

Budhistorik (9 bud)
6045854
950
6058252
900
6045854
850
6058251
6045854
750

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.