Sängbord 1960-tal

Föregående | Översikt | Nästa

791177

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, fanérade i teak, låda i sargen, höjd ca 52, 47x32 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

791177 - Sängbord 1960-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sängbord 1960-tal

Budhistorik (19 bud)
6044962
6044871
6044959
1 900
6044871
1 700
6041151
1 600

8 timmar 50 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
13:08   (14:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.