Bordslampa

791142

BORDSLAMPA, stämplad Georg Wojidkow och Co, tidigt 1900-tal, mässing samt kupa i mjölkvitt glas, höjd ca 52, kupans diameter 29 cm

Funktionen garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Monter 14

Bordslampa

Budhistorik (17 bud)
6052352
1 600
6052351
6052341
1 400
6052338
1 300
6052335

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.