Golvlampa 1900-talets mitt

791128

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, två böjbara armar försedda med skärmar av ljus textil, höjd ca 175 cm

Slitage, skärmar med fläckar och hårt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

Belysning, Golvlampor

Linnégatan 21, Norrköping

Golvlampa 1900-talets mitt

Budhistorik (1 bud)

6052623
2020-07-08 22:40:00

2020-07-10 kl 16:00
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.