Matbord ek

791117

MATBORD, omkring 2000, ek, höjd ca 75, 130x89 cm

Klaff saknas, brukslitage, smärre skador

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord ek

Budhistorik (2 bud)

6046548
6041322

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.