Tesamovar

791094

TESAMOVAR, tidigt 1900-tal, koppar med detaljer i trä, höjd ca 43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Tesamovar

Budhistorik (1 bud)

6037639
2020-07-03 05:53:27

2020-07-08 kl 17:02
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.