Taklampa

791091

TAKLAMPA, tidigt 1900-tal, jugend, 3 ljuspunkter, kupa och kopp i alabaster, höjd ca 70, diameter 55 cm

Smärre nagg, bruks och åldesdrrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Taklampor

Taklampa

Budhistorik (44 bud)
6051374
5 800
6051372
5 600
6051359
5 400
6051368
5 200
6051359
5 000

Slutpris SEK:
5 800
599 EUR, 715 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.