Mått

791084

MÅTT, 1700/1800-tal, stämplad 1781, 7 1/2 kanna samt JS 1853, koppar samt hänkel i svarrtmålat järn, höjd ca 53, bottens diameter ca 38 cm

Bucklor, slitage

Metall

Hylla 3

Mått

Budhistorik

2020-07-08 kl 18:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.