Arvid Knöppel litografier

791082

ARVID KNÖPPEL (1892-1970): (ca 30) djurmotiv, signerade, och numrerade, vissa provtryck, litografier, största ca 53x43 cm

Några veck, gulnader och fläckar

Arvid Knöppel litografier

Budhistorik (1 bud)

6047342
2020-07-06 19:43:33

2020-07-08 kl 18:08
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.