Philip von Schantz litografi

791079

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med racerbilar, signerad och daterad 66 samt numrerad 23/100, litografi, ca 27x36 cm

Gulnader

Philip von Schantz litografi

Budhistorik (5 bud)
6050737
550
6046647
500
6046647
6050451
6046647

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.