Väggur

791076

VÄGGUR, sengustavianskt, Dahlgren, Trollhättan, målad urtavla, skuren och förgylld dekor, pendel finns, höjd ca 84, största bredd 48 cm

Funktionen garanteras ej, nagg, bruks och ålderrselaterat slitage, yttre dekor sitter något löst

Klockor/Ur

Väggur

Budhistorik (10 bud)
6051634
2 800
6049058
2 600
6051633
2 600
6049058
2 400
6046828

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.