Yrjö Edelmann litografi

791073

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inpackad bil, signerad samt numrerad 123/150, litografi, ca 59X86 cm

Fack 16

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (17 bud)
6051461
3 800
6051516
3 600
6051461
3 400
6051515
3 200
6051461

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.