Antika kungörelser

791063

HANDSKRIFTER (2), bestående av:
ERIC GUSTAV LINDEKRONA (1738-1808),
egenhändigt undertecknad handlingar, sigillstämplad, daterad Stockholms slott den 25 september 17-talets andra hälft, samt CARL MÖRNER (1755-1821),
egenhändigt skriven undertecknad handling, sigillstämplad

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Gulnade, hål, revor, mittveck

Böcker/Kartor, Handskrifter, autografer, Tema

Fack 41

Antika kungörelser

Budhistorik (2 bud)

6057380
500
6046331

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.