Fåtöljer från Kinnarps

791054

FÅTÖLJER, 1 par, Kinnarps, 1900-talets slut, stomme i bok, svart läderklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Tema

Rum 12

Fåtöljer från Kinnarps

Budhistorik (12 bud)
6057452
6057548
6057452
1 400
6057546
1 300
6057452

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.