Pottskåp

791045

POTTSKÅP, gustavianskt, skåp samt 1 låda, fanér i mahogny, lister, knopp samt nyckelbricka i mässing, bronserade kannelyrer, nyckel saknas, höjd ca 75, samt 45x29 cm

Krackelerad ytbehandling, fläckar, repor, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Pottskåp

Budhistorik (7 bud)
6051773
6051305
6051303
950
6051302
6050153

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.