Chiffonje

791044

SEKRETÄR, 1800-talets mitt, nertill med 3 lådor, övre del med ett stort antal mindre lådor, fanér i björk, nyckelplåtar i brons samt ben och knoppar i samma material, nycklar finns, höjd ca 123 samt 93x51 cm

Saknas några knoppar, bruks och åldesrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Chiffonje

Budhistorik (25 bud)
6048311
3 800
6048294
3 600
6048310
3 600
6048294
3 400
6048307
3 200

Slutpris SEK:
3 800
387 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.