Karl Erik Billeström oljemålning

791003

KARL ERIK BILLESTRÖM (1920-2007): "I knäet", olja på duk, signerad Billeström, olja på duk, ca 72 x 58,5 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Fack 45

Budhistorik

2020-07-08 kl 20:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.