Miniatyrbåt

790997

MINIATYRBÅT, 1960/70-tal, med motor, skrov i trä, delvis bemålad, detljer i mässing, höjd ca 35, längd 120 cm,

Ej komplett, skador, slitage, lösa delar, funktionen garanteras ej

Diverse, Nautica/Technica

Hylla 3

Miniatyrbåt

Budhistorik (3 bud)

6046329
6049533
6046329

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.