Höchst porslinsfiguriner

Föregående | Översikt | Nästa

790979

HÖCHST, figuriner, 2 st., porslin, 1800-tal, Tyskland, polykromt bemålade, stämplade höjd ca 13 resp 15 cm

Färgbortfall i hatt

Keramik/Porslin

Monter 16

790979 - Höchst porslinsfiguriner
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Höchst porslinsfiguriner

Budhistorik (9 bud)
6039766
1 600
6039765
6039764
1 400
6039759
1 300
6039025

15 timmar 25 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
11:02   (12:02 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.