Punschkoppar i silver

Föregående | Översikt | Nästa

790975

PUNSCHBÄGARE, 6 st., silver, invändigt förgyllda, svängd hänkel, Eric Lindbeck, Nedre Kalix 1946, höjd 5 cm, vikt 295 g

Ytslitage

Silver

Monter 27

790975 - Punschkoppar i silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Punschkoppar i silver

Budhistorik (2 bud)

6034410
2020-07-01 23:49:07
950
6033356
2020-07-01 17:56:35
700

1 dag kvar
Avslutas 2020-07-06
20:08   (21:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.