Silver

Föregående | Översikt | Nästa

790974

TUMLARE, silver, Lars Lundström Söderhamn 1806, BÄGARE, silver, Erik Albrecht Körsner Falun 1807, spår av invändig förgylning, höjd 3-4,5 cm

Tumlaren med omfattande skador och bristning, båda med bucklor

Silver

Monter 27

790974 - Silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Silver

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
15:00   (16:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.