Byrå senbarockstil

790935

BYRÅ, omkring 1900, senbarockstil, fanerat i valnötsrot, tvålådig, delvis skuren dekor, nyckelskylt i mässing, höjd ca 69, 106x52 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå senbarockstil

Budhistorik (14 bud)
6047346
1 600
6047343
6047339
1 400
6047251
1 300
6047245

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.