Stoar Börge Mogensen

790927

BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets andra hälft, ek, flätad sits, skyltmärkning, sitthöjd 44 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Stolar, Design

Rum 8

Stoar Börge Mogensen

Budhistorik (40 bud)
6047512
14 000
6047508
13 500
6047509
13 000
6047508
12 500
6047498
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 439 EUR, 1 639 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.