Skrivbordsstol engelsk stil

Föregående | Översikt | Nästa

790909

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i mörkgrönt läder, karmar och centralfot i betsat trä, sitthöjd 47, höjd 100 cm, bredd 62 cm, höjd och sänkbar

Repor, yt/fanérskador

Möbler, Stolar

Rum 21

790909 - Skrivbordsstol engelsk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skrivbordsstol engelsk stil

Budhistorik (4 bud)

6044465
6040788
6034142
1 900
6032282

15 timmar 20 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
19:20   (20:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.