Modell av romerskt badkar

790904

MODELL AV ROMERSKT BADKAR, tidigt 1900-tal, Grand Tour souvenir, marmor, höjd ca 17 samt 40x18 cm

Märre nagg och slitage

Diverse

Monter 3

Modell av romerskt badkar

Budhistorik (12 bud)
6048640
6048595
3 800
6048639
3 600
6048595
3 400
6048098
3 200

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.