Spegel engelsk stil

Föregående | Översikt | Nästa

790902

SPEGEL, engelsk stil, 1960-tal, etikettmärkt "Glas-Mäster", mässingsbeslag, ca122x37 cm

Smärre slitage

Speglar, Diverse

Rum 11

790902 - Spegel engelsk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegel engelsk stil

Budhistorik (4 bud)

6037729
450
6034159
6032172
6031887

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
21:10   (22:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.