Bordslampor 1 par Falkenbergs Belysning

790844

BORDSLAMPOR, 1 par, Falkenbergs Belysning, sannolikt 1970-/80-tal, vitlackerad plåt, kromat stativ, vridbar skärm, höjd ca 58 cm

Smärre bruksslitage, någon repa, funktion garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

6045789
2020-07-06 03:51:39

2020-07-06 kl 20:58
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.