Matgrupp i rokokostil

790837

MATGRUPP, 1900-tal, rokokostil, bemålat, skuren dekor, bordets höjd 74, diameter 120, sitthöjd 47, 2 iläggsskivor vardera 50 cm

Senare bemålning, bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 19

Matgrupp i rokokostil

Budhistorik (12 bud)
6045939
1 900
6045253
1 800
6045078
1 700
6041508
1 600
6045076
1 600

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.