Golvlampor 2 st

790832

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-tal, smide, vita textilskärmar, reglerbar höjd, ca 150 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 7

Golvlampor 2 st

Budhistorik (6 bud)
6046807
6041012
6034980
6032166
500
6031787
450

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.