Bänk Newport

Föregående | Översikt | Nästa

790828

NEWPORT, bänk, samtida, betsad ek, beslag i patinerad mässing, höjd ca 50, 180x50 cm

Nyckel saknas, brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

790828 - Bänk Newport
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bänk Newport

Budhistorik (2 bud)

6035487
2020-07-02 14:33:28
6032274
2020-07-01 10:43:35

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
21:38   (22:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.