Bänk Newport

790826

NEWPORT, bänk, samtida, betsad ek, beslag i patinerad mässing, höjd ca 50, 180x51 cm

Nyckel saknas, brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Bänk Newport

Budhistorik (5 bud)
6042582
2 400
6045758
6042582
6035543
500
6035466

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.