Bänk Newport

790818

NEWPORT, bänk, samtida, betsad ek, beslag i patinerad mässing, höjd ca 55, 147x52 cm

Nyckel saknas, brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Bänk Newport

Budhistorik (8 bud)
6046783
6046852
6046783
1 900
6046849
1 800
6046783
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.