Soffbord Newport

Föregående | Översikt | Nästa

790800

NEWPORT, soffbord, samtida, betsad ek, lådor i sargen, draghandtag i patinerad mässing, höjd ca 51, 140x74 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

790800 - Soffbord Newport
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffbord Newport

Budhistorik (1 bud)

6032048
2020-07-01 08:44:28
500

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
20:42   (21:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.