Oidentifierad konstnär olja

790797

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Flodmotiv med hus och bro, otydligt signerad, olja på duk, 31x45 cm

Smärre färgbortfall

Fack 19

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (1 bud)

6045726
2020-07-06 00:42:03

2020-07-06 kl 16:16
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.