Marie von Kraemer oljemålning

790796

MARIE VON KRAEMER (f.1947); "Vem vinner?", signerad, olja på duk, ca 90 x 75 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

Rum 4

Marie von Kraemer oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6045617
6045616
950
6045615

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.