Johan Bladh oljemålning

790789

JOHAN BLADH (1893-1976), Motiv med Nordligt landskap, signerad samt daterad 57, olja på duk, ca 39x32 cm

Fack 37

Johan Bladh oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6039189
2020-07-03 18:27:20

2020-07-07 kl 16:14
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.