Madeleine Pyk färlitografi

790786

MADELEINE PYK (född 1934): "Orkester Celeste Leopold", signerad M Pyk, ea, färglitografi, motivmått ca 50x40 cm

Fack 15

Madeleine Pyk färlitografi

Budhistorik (23 bud)
6046168
2 800
6046166
2 600
6046111
2 400
6046165
2 400
6046111

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.