Skrivbord Newport

790780

NEWPORT, skrivbord, 3 dlr, stol, samtida, betsad ek resp mörkbetsat trä, beslag i patinerad mässing, stolen med stoppad rygg och sits, klädsel i brunt läder, höjd ca 77, 170x82, sitthöjd 47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Skrivbord Newport

Budhistorik (26 bud)
6047631
7 200
6047643
7 000
6047631
6 600
6047637
6 400
6047631
6 200

Slutpris SEK:
7 200
740 EUR, 843 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.