Sven X.et Erixson

790777

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Flottning, signerad, numrerad och daterad Sven Erixson-45, 137/200, färglitografi, motivmått 54x81 cm

Fack 12

Sven X.et Erixson

Budhistorik (5 bud)
6046209
6046208
6045596
6045589
500
6045587

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.