Bordsuppsats

790768

BORDSUPPSATS, 1900-talets andra hälft, möjligen Italien, blommor, fajans, höjd ca 33 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Monter 13

Bordsuppsats

Budhistorik (4 bud)

6041941
450
6048198
6041941
6038026

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.