Glasföremål

790760

GLASSKULPTUR, Sven-Åke Carlsson, Transjö, signerad "C-Å Carlsson", underfångsdekor med fisk invändigt, höjd 56 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 11

Glasföremål

Budhistorik (19 bud)
6049042
3 600
6048169
3 400
6048963
3 400
6048169
3 200
6048634

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.