Wilke Adolfsson vas

Föregående | Översikt | Nästa

790747

WILKE ADOLFSSON, vas, unik, Orrefors, signerad och daterad 85, underfång, höjd ca 32

Glas, Konstglas

Monter 9

790747 - Wilke Adolfsson vas
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Wilke Adolfsson vas

Budhistorik (2 bud)

6036223
2020-07-02 17:49:00
6032797
2020-07-01 14:01:21

18 timmar 50 minuter kvar
Avslutas 2020-07-06
12:36   (13:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.