Eric Cederberg oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

790707

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben med blommor, signerad E Cederberg 46, olja på pannå, ca 74x60 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

790707 - Eric Cederberg oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Eric Cederberg oljemålning

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
14:08   (15:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.