Stolab 6 st

790704

STOLAB, stolar, 6 st., björk, fast stoppad rygg och sits, mörk textilklädsel med prickar, stämplade Stolab 2001, sitthöjd ca 47, rygghöjd 95 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, blekning och nötning på textil

Möbler, Stolar

Hylla 8

Stolab 6 st

Budhistorik

2020-07-07 kl 20:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.