Medealjongporträtt

790672

MEDALJONGPORTRÄTT, föreställande Carl von Linné, 1900-talets mitt, signerad K-g, gips, diameter ca 46 cm

Smärre nagg och slitage

Diverse, Konst, Skulpturer

Hylla 4

Medealjongporträtt

Budhistorik (29 bud)
6046628
5 600
6046638
5 400
6046628
5 200
6046635
5 000
6046628
4 800

Slutpris SEK:
5 600
576 EUR, 656 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.