Karmstol

790609

KARMSTOL i gustaviansk stil, 1900-tal, höjd 89 cm, sitthöjd 45 cm, bredd 57 cm

klädsel med fläckar, slitage

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Karmstol

Budhistorik (2 bud)

6044177
6032281

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.