Lars Zederman Slussenkarusellen

790604

LARS ZEDERMAN (1900-tal): Slussenkarusellen, teckning, signerad Lars Zederman-56, motivmått ca 24x35 cm

Fack 22

Budhistorik (7 bud)
6047971
600
6046834
550
6035083
500
6046830
450
6035083

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.