Pall Bröderna Andersson

790566

PALL, 1900-talets andra hälft, Bröderna Andersson, teak, klädsel av svart skinn, märkt med plakett, höjd ca 42, ca 38x62 cm

Smärre åldersrelaterat slitage, klädsel med visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Pall Bröderna Andersson

Budhistorik (17 bud)
6049578
6047680
1 400
6047568
1 300
6037283
6037283

Slutpris SEK:
155 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.