Taklampa "Orient" Fog og Mørup

Föregående | Översikt | Nästa

790564

JO HAMMERBORG, taklampa, modell Orient, borstad aluminium och bemålat trä, Fog og Mørup, Danmark, 1960-/70-tal, höjd 35 cm

Funktion garanteras ej, smärre repor

Belysning, Taklampor

Linnégatan 21, Norrköping

790564 - Taklampa "Orient" Fog og Mørup
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Taklampa

Budhistorik (1 bud)

6031939
2020-07-01 07:42:47

3 dagar kvar
Avslutas 2020-07-06
15:24   (16:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.